
Bilyana: een technisch talent van over de grens
“Ik voel me thuis bij Mous Waterbeheer,” vertelt Bilyana, een teamleider bij Mous Waterbeheer, een innovatief en duurzaam bedrijf dat oplossingen biedt in waterbeheer. Mooi meegenomen is ook dat ze haar baan uitstekend kan combineren met een gezinsleven vanwege de ‘normale’ werktijden. Gelukkig werken er bij Mous best veel vrouwen, maar over het algemeen weten relatief weinig vrouwen hoe leuk een baan in de techniek kan zijn.
Leuke en verantwoordelijke baan
“Ik vind het leuk om met verschillende mensen en projecten te werken. Ik heb veel verantwoordelijkheid en vrijheid om mijn werk te doen,” zegt ze. Als teamleider servicedienst is ze vooral het aanspreekpunt voor de monteurs en plant ze de roosters van haar collega’s in de buitendienst, lost problemen op, en biedt een luisterend oor aan haar team. Haar dag is gevuld met uitdagingen en kansen om haar organisatorische en technische vaardigheden in te zetten. “Als een collega in de buitendienst nieuwe veiligheidsschoenen nodig heeft, of als er bijvoorbeeld nieuwe banden onder een auto van een servicemedewerker moeten, dan ga ik het zo snel mogelijk regelen.”
Vrouwen in de techniek
Bilyana is het levende bewijs dat techniek ook heel leuk is voor vrouwen. “Techniek is echt niet alleen voor mannen,” zegt Bilyana stellig. “Vrouwen kunnen evenzeer excelleren in technische beroepen, en vaak zelfs beter, vanwege hun aandacht voor detail en focus op kwaliteit. Wij hebben doorgaans een scherp oog voor details, zijn bedreven in het scheiden van hoofd- en bijzaken, en kunnen snel schakelen.” Haar verhaal dient als inspiratie voor jonge meiden met een passie voor techniek. “Ik zou graag meer vrouwen willen zien in de technische sector. Het is een uitdagende en veelzijdige wereld waar je kunt groeien en leren.”
“Vrouwen kunnen evenzeer excelleren in technische beroepen, en vaak zelfs beter, vanwege hun aandacht voor detail en focus op kwaliteit”
Internationaal talent in de techniek
Bilyana komt oorspronkelijk uit Bulgarije en woont nu zeven jaar in Nederland. Ze vertegenwoordigt het internationale talent dat Mous Waterbeheer met open armen ontvangt. Het bedrijf koestert diversiteit en stimuleert talent van over de grenzen. Bilyana deelt, “Ik heb in Bulgarije een technische opleiding gevolgd en heb eerder gewerkt als teamleider in een ander bedrijf. Voor mij was de uitdaging vooral gericht op het leren van de Nederlandse taal en begrijpen van andere culturele gewoontes. Mous heeft me de kans gegeven om een taalcursus te volgen en ik heb gelukkig vriendelijke collega’s die me met open armen hebben ontvangen.”
Kansen bij Mous Waterbeheer
Mous Waterbeheer biedt innovatieve en duurzame oplossingen voor waterbeheer. Het bedrijf streeft voortdurend naar verbetering en groei. Als een familiebedrijf met een informele en collegiale sfeer, is Mous Waterbeheer altijd op zoek naar getalenteerde individuen die willen bijdragen aan de missie en visie van het bedrijf. Ben jij een technisch talent met organisatorisch vermogen? Wil jij ook werken bij een bedrijf dat innovatief en duurzaam is? Solliciteer dan nu bij Mous Waterbeheer en sluit je aan bij een enthousiast en professioneel team. Wellicht word jij wel de nieuwe collega van Bilyana! Voor meer informatie, zie:
www.mouswaterbeheer.nl ‹‹
Mous Waterbeheer is een belangrijk bedrijf dat gespecialiseerd is in het beheren van water. Ze zijn vooral goed in het bouwen en onderhouden van gemalen, bruggen en sluizen. Dit bedrijf is opgericht in 1977 en bevindt zich in Balk, Friesland. Ze hebben ongeveer 60 medewerkers met verschillende vaardigheden, zoals elektrotechniek, werktuigbouwkunde, telemetrie en civiele techniek.
Mous Waterbeheer biedt oplossingen op maat voor waterbeheer. Dat betekent dat ze advies geven, ontwerpen maken, projecten uitvoeren en zorgen voor onderhoud en beheer van waterinfrastructuur. Ze zijn bekend om hun gebruik van nieuwe technologieën en hun inzet voor duurzaamheid, wat betekent dat ze proberen goed voor het milieu te zorgen.
Dit bedrijf staat open voor diversiteit en talent en heeft een vriendelijke werkomgeving. Ze willen graag getalenteerde mensen aantrekken die willen meewerken aan hun doelen in waterbeheer en die hun toewijding aan innovatie, duurzaamheid en samenwerking delen.