
Horeca College Weerribben Wieden
Innovatieve aanpak voor personeelstekort in de horeca? Bij het Horeca College Weerribben Wieden hebben ze het antwoord gevonden. Dit nieuwe concept, een initiatief van ondernemers in Steenwijkerland, samen met het Deltion College en Drenthe College, biedt een unieke kans om te leren, te werken en zelfs te wonen op de mooiste plek van Nederland!
Of je nu aansluiting vindt bij je leerwerkbedrijf of ergens anders, je hebt altijd een streepje voor met je diploma en opgedane ervaring.
Bij Horeca College Weerribben Wieden (HCWW) krijg je een praktijkopleiding tot kok en gastheer/-vrouw, die grotendeels wordt betaald door je werkgever. Vanaf september 2023 kun je meteen aan de slag bij de leukste horecabedrijven in en rond Giethoorn in het Nationaal Park Weerribben Wieden. Naast werken en leren, is er ook een optie voor huisvesting en vervoer naar huis.
Leren door doen: de kracht van praktijkervaring
Samen met het Deltion College en Drenthe College verzorgt het Horeca College de opleidingen, waarbij je vooral leert door te doen. Je werkt vier dagen per week en één dag ga je naar school. Door de nauwe samenwerking met diverse horecabedrijven in de regio doe je brede ervaring op. Daarbovenop ontvang je een eerlijk salaris en is de opleiding voor het grootste deel betaald door de werkgever.
De pluspunten van het Horeca College Weerribben Wieden
• Erkende MBO2 BBL opleiding
• Werkgever betaalt grotendeels de opleiding
• Vier dagen betaald werken, één dag naar school
• Gegarandeerde werkplekken met halfjaarlijkse wisseling voor brede ervaring
• Extra excursies voor verdieping
• Extra coaching voor studie/werk/leven
• Mogelijkheid tot huisvesting en vervoer
• Mogelijkheid tot versnelde opleiding
• Aantrekkelijke studentenkortingen in de regio
Excelleren in gastvrijheid
In de regio Weerribben Wieden staat gastvrijheid hoog in het vaandel. Als leerling draag je bij aan deze reputatie en krijg je de kans om te groeien in de bloeiende horecasector. Buiten de normale lessen, zijn er ook excursies en leer je werken met streekproducten.
Ondersteuning bij huisvesting en vervoer
Wil je zelfstandig wonen tijdens je opleiding? Het Horeca College biedt diverse mogelijkheden voor huisvesting. En maak je geen zorgen over het vervoer; als dat lastig is, zorgen wij ervoor dat je veilig thuis komt.
Extra verdieping en begeleiding
Tijdens de opleiding zijn er extra excursies voor verdieping, zoals kaas maken of werken in een sterrenkeuken. Bovendien staat er een coach klaar om je te ondersteunen in deze uitdagende periode.
De horeca: een wereld vol kansen
De horeca is een dynamische sector met een grote vraag naar goed opgeleide medewerkers. Na de opleiding zijn er dus volop kansen. Of je nu aansluiting vindt bij je leerwerkbedrijf of ergens anders, je hebt altijd een streepje voor met je diploma en opgedane ervaring.
Ben je klaar voor een carrière vol smaak, service en avontuur?
Interesse? Ontdek de mogelijkheden!
Ben je klaar voor een carrière vol smaak, service en avontuur? Goed nieuws! Vanwege de huisvestingsmogelijkheden is de opleiding aantrekkelijk voor leerlingen uit heel Nederland. Ook als je van plan bent om het bedrijf van je ouders over te nemen, is dit de perfecte kans om het vak in een andere regio te leren.
Schrijf je in voor een bruisende start in de horeca
Ben je klaar voor een carrière vol smaak, service en avontuur? Goed nieuws! Je kunt je tot eind september aanmelden voor het Horeca College Weerribben Wieden. En geen zorgen als je de deadline mist – de werving voor de start in februari begint direct daarna.
Neem contact op voor een vrijblijvend gesprek. Meer informatie en contactgegevens vind je op onze website: www.rpahorecacollege.nl, of bel Miriam Slomp-Dekkers op 0630469017 voor meer informatie of een afspraak.